Sign Design Competitions
Aan het einde van een jaar is het tijd om terug te blikken op wat er is gerealiseerd in het afgelopen jaar. En wat was dan het meest unieke project of uitvoering wat er vervaardigd is? Als je op een project trots bent is het mogelijk mee te dingen naar prijzen en faam te verkrijgen met het gerealiseerde bewegwijzerings, print, architectuur project.
De twee meer bekendere organisaties hebben dan ook een Sign Design Competition, een jury bestaande uit vooraanstaande personen uit de environmental graphic design branche zullen de projecten beoordelen. Door het meedoen is de kans op bekendheid met je project groot want beide organisaties geven vakliteratuur uit waarin alle informatie verspreid wordt. Een mooie kans om de vervaardigde projecten te tonen aan de wereld.
2008 ISA Sign Design Competition
De International Sign Assiciation heeft een sign design wedstrijd met drie categorien:
- Commercieel/Electric
- Architectuur/Bewegwijzering
- Systemen en routing (bewegwijzering)
Valt het door jou gerealiseerde project in een van deze categorien is het mogelijk een inzenden te plaatsen. Kosten zijn $75,- en je dient lid te zijn van de ISA. Te winnen prijzen zijn o.a.: $2000,- tot $500,- De prijswinnaars zullen bekend gemaakt worden op de International Sign Expo te Orlando op 26-28 maart 2008.
- Inschrijven kan via de website van ISA Design Design Competition tot 14 januari 2008.
Society of Environmental Graphic Design Design Awards
De


